o mnie
 endodoncja
 dla pacjentów
 dla lekarzy
 kontakt
     Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyłem w roku 2005 z wynikiem ponad dobrym. Podczas nauki realizowałem Indywidualny Tok Studiów, a także byłem Stypendystą Ministra Zdrowia. Po studiach nie rozstałem się z uczelnią i kontynuuję karierę naukową będąc słuchaczem Dziennych Studiów Doktoranckich w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
W dorobku naukowym mam 3 publikacje, w tym rozdział w książce "Medycyna Sportowa" poświęcony tematyce stomatologicznej w sporcie.
     Od samego początku kariery zawodowej interesowałem się endodoncją, która stała się moją ulubioną dziedziną stomatologii. Jestem perfekcjonistą, a współczesna endodoncja pozwala mi spełnić się zawodowo w 100%. Praca pod powiększeniem, pokonywanie trudności związanych ze skomplikowaną anatomią jam zębowych, leczenie zębów, których pierwotne leczenie kanałowe zakończyło się niepowodzeniem stanowią poważne wyzwanie. Osiągnięcie sukcesu w takich sytuacjach daje jednocześnie niebywałą satysfakcję. Największą nagrodą dla mnie, jako lekarza, jest jednak zawsze zadowolenie pacjenta!
     Stomatologia nie wypełnia oczywiście całego mojego życia. Poza uczelnią i pracą zawodową interesuję się filmem, muzyką (szczególnie jazzem, twórczością Stinga i Leszka Możdżera), gram na gitarze, żegluję, jeżdżę na nartach i zajmuję się fotografią cyfrową.